widmblog Volg widmblog
op Twitter

 

Seizoen 2012

 

Main menu:

 

Seizoen 2011

 

Seizoen 2010

 

Seizoen 2009

 

JuniorMol

 

Seizoen 2008

 

Seizoen 2007

 

Muziek

 

Overige

Zoek in de blog

Recente reacties:

(meer)

februari 2007
Z M D W D V Z
« Jan   Mrt »
   1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Categorieën

Archief

Andere blogs

Feeds

Afl. 7: Opdracht 1: Flessen verzamelen

De vijf kandidaten worden afgezet op een eilandje. Zowel daar als op het eiland ernaast zijn flessen met geld verstopt. De kandidaten krijgen een boot voor vier personen om van het ene eiland naar het andere te varen. Nadja en Renate blijven achter. Eva, Inge en Paul vertrekken naar het andere eiland. Eva en Inge worden afgezet op het eiland om te zoeken en Paul keert terug om de andere twee op te halen. Karel wacht op het tweede eiland op hen. Ze hebben een uur voor deze opdracht.

Nadja en Renate zijn niet erg succesvol op het eerste eiland. Renate vindt niks en Nadja vindt twee flessen met in totaal dertig euro. Op eiland twee vindt Inge vier flessen met in totaal zestig euro maar Eva vindt niks. Ze komen met de flessen aan bij Karel als ze nog tien minuten over hebben. Ze winnen het gevonden geld vermenigvuldigd met het aantal overblijvende seconden. Maar de flessen die door de Mol gevonden zijn, tellen niet mee.

Resultaat: Nadja wint 30 euro keer 10 minuten is 300 euro en Inge wint 600 euro. De pot stijgt in ieder geval naar 7300 euro. Als Inge de Mol niet is dan komt daar nog 600 euro bij.

Analyse: Hoe vind je een Mol in deze opdracht? Iemand die geld vindt, is verdacht want het geld dat de Mol vindt komt niet in de pot. Maar iemand die geen geld vindt is ook verdacht want die draagt niet bij aan de pot. Al het geld dat wordt gevonden door de Mol kan in ieder geval niet worden gevonden door de andere kandidaten. Nadja is eruit dus Inge is de meest verdachte persoon in deze opdracht.

Geef een reactie