home previous

Votes nbr. 00 (Branko Collin)


Categorie A: Favoriet stripverhaal

pos.                                                                    punt
.01. De zwarte rotsen (Kuifje/Hergee)                                    20
.02. De juwelen van Bianca Castafiore (Kuifje/Hergee)                    19
.03. Het gebroken oor (Kuifje/Hergee)                                    18
.04. Op de boerderij (Pol/Hansen)                                        18
.05. De Picaro's (Kuifje/Hergee)                                         17
.06. Delta (Jeremiah/Hermann)                                            17
.07. Zwartkijken Kompleet (-/Franquin)                                   16
.08. Simon's back (Jeremiah/Hermann)                                     15
.09. Als kwelgeest (Donald Duck/Carl Barks)                              13
.10. De Hermetische Garage (De verzamelde werken van Moebius/Moebius)    12
.11. Tussen de rails (Cocco Bill/Jacovitti)                              11
.12. Beauregard (Meccano/Hanco Kolk)                                     10
.13. In New York (Robbedoes en Kwabbernoot/Tome & Janry)                 9
.14. Op de Noordpool (Pol/Hansen)                                        7
.15. Shukumei (De Onnoembaren/Conrad & Yann)                             4
.16. Calamity Jane (Lucky Luke/Goscinny & Uderzo)                        3
.17. De Belgen (Asterix/Goscinny & Morris)                               1


Categorie B: Favoriete reeks

.01. Kuifje (Hergee)                                          20
.02. Guust (Franquin)                                         19
.03. Jeremiah (Hermann)                                       19
.04. Op zoek naar de tijdvogel (Le Tendre & Loisel)           17
.05. Pol (Hansen)                                             17
.06. Commanche (Hermann)                                      17
.07. Kwik en Flupke (Hergee)                                  16
.08. Torens van Schemerwoude (Hermann)                        16
.09. Ravian (Mezieres&Linus)                                  15
.10. Alex (Jacques Martin)                                    10
.11. The Fabulous Furry Freak Brothers (Shelton&Mavrides)     10
.12. Koning Hollewijn (Maarten Toonder)                       9
.13. Pa Pinkelman (Godfried Bomans)                           9
.14. Paling en Ko (F. Ibanez)                                 7
.15. Agent 327 (Martin Lodewijk)                              7
.16. Blauwbloezen (Lambil & Cauvin)                           1
.17. Chlorophyl (Hubuc)                                       1



Categorie C: Favoriete Stripfiguur

.01. Guust                 (Guust)                          10
.02. Kuifje                (Kuifje)                         9
.03. Laureline             (Ravian)                         8
.04. Wiebel Wip            (Koning Hollewijn)               6


Categorie D: Favoriete tekenaar

.01. Hergee                               5
.02. Hermann                              4


Categorie E: Favoriete scenarist

.01. Hergee                              5
.02. Hermann                             4
.03. Carl Barks                          3


Categorie F: Favoriete tekenfilm

.01. Waterschapsheuvel                   5
.02. Aladdin                             3
.03. Akira                               3


Categorie G: Eerste stripalbum:

Kuifje, De Zwarte Rotsen.