previous home previous

Votes nbr. 11 (?)


Categorie A: Favoriet stripverhaal (MAX=20, TOT=210)

.01. De zaak Zonnebloem (Kuifje)__________________________________20
.02. Vlucht 714 (Kuifje)__________________________________________19
.03. Asterix en de Britten (Asterix)______________________________17
.04. Tenderfoot (Lucky Luke)______________________________________17
.05. Het geval Flater (Guust 9)___________________________________17
.06. De zwarte rotsen (Kuifje)____________________________________15
.07. De tempel der vergetelheid (Op zoek naar de Tijdvogel)_______14
.08. Oom Ponnes (Steven Sterk)____________________________________12
.09. Flaters van formaat (Guust 8)________________________________12
.11. De genezing van de Daltons (Lucky Luke)______________________11
.10. Zwartkijken Kompleet_________________________________________10
.12. Asterix en de intrigant (Asterix)_____________________________9
.13. Kaapvlucht (Natasja)__________________________________________8
.14. Morbus gravis - Druuna (2e album)_____________________________7
.15. De ondergang van de donderdraak (Franka)______________________6
.16. Business blues (Largo Winch)__________________________________6
.17. Dossier Zevenslaper (Agent 327)_______________________________4
.18. Virus (Robbedoes)_____________________________________________3
.19. Beauregard (Meccano)__________________________________________2
.20. De shaduw van "Z" (Robbedoes)_________________________________1
                                                                 210

Categorie B: Favoriete reeks (MAX=20, TOT=210)

.01. Kuifje_______________________________________________________20
.02. Guust________________________________________________________18
.03. Asterix______________________________________________________18
.04. Op zoek naar de Tijdvogel____________________________________16
.05. Natasja______________________________________________________15
.06. Lucky Luke___________________________________________________15
.07. Robbedoes en Kwabbernoot_____________________________________13
.08. Druuna (Morbus Gravis)_______________________________________12
.09. Rhaa Lovely__________________________________________________11
.10. Dirk en Desiree Tweekeerbellen_______________________________11
.11. Franka_______________________________________________________10
.12. The Far Side (cartoons)_______________________________________9
.13. Steven Sterk__________________________________________________8
.14. Largo Winch___________________________________________________8
.15. Agent 327_____________________________________________________7
.16. De familie Doorzon____________________________________________7
.17. Sjef van Oekel________________________________________________6
.18. Heinz_________________________________________________________6
                                                                 210

Categorie C: Favoriete Stripfiguur (MAX=10, TOT=55)

.01. Zonnebloem___________________________________________________10
.02. Haddock_______________________________________________________9
.03. Natasja_______________________________________________________7
.04. Guust_________________________________________________________7
.05. Franka________________________________________________________5
.06. Druuna________________________________________________________5
.07. Bobbie________________________________________________________4
.08. Kuifje________________________________________________________4
.09. Dirk Tweekeerbellen___________________________________________2
.10. Lady Adel Fine (Mevrouw Adolfine, de robot)___________________2
                                                                  55

Categorie D: Favoriete tekenaar (MAX=5, TOT=15)

.01. Herge_________________________________________________________5
.02. R\'egis Loisel________________________________________________4
.03. Marcel Gotlib_________________________________________________3
.04. Fran\c cois Walthery__________________________________________2
.05. Tome (Philippe Vandevelde)/Janry (Jan ...?)___________________1
                                                                  15

Categorie E: Favoriete scenarist (MAX=5, TOT=15)

.01. Herge_________________________________________________________5
.02. Hein de Kort__________________________________________________3
.03. Glen Larson (The Far Side)____________________________________3
.04. Ren\'e Goscinny_______________________________________________2
.05. Andr\'e Franquin______________________________________________2
                                                                  15
Categorie F: Favoriete tekenfilm (MAX=5, TOT=15)

.01. Fantasia______________________________________________________4
.02. The Jungle Book_______________________________________________4
.03. The Sword in the Stone (Merlijn de Tovenaar)__________________4
.04. Sneeuwwitje___________________________________________________3
                                                                  15

Categorie G: Eerste stripalbum:

Het eerste album dat ik zelf kocht was De geheimzinnige ster.  Een van
de eerste albums die ik kreeg (voor mijn verjaardag weet ik nog) is
De Flaterbende (Guust 12).  Maar ik herinner me nog dat ik bij een
neefje De zwarte rotsen heb gelezen en dat was in elk geval eerder dan
STER en Guust.  Misschien nog eerder was De kaartendans (of zoiets, ik
heb het boek zelf niet) van Suske en Wiske.  In een uitvoering waarbij
de pagina's om-en-om blauw en bruin waren gedrukt.